Dělníci potravinářské výroby - Vážný/á na středisku Expedice

MP Krásno, a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazekZkrácený úvazek

23000 — 25000 Kč

POŽADUJEME: oprávnění na VZV, výpis z trestního rejstříku, dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: přejímka a kompletace zboží z baličky uzenin do skladů expedice, zadávání dat do systému, kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy, naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu, manipulační činnost s přepravními obaly a odpady, výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění, odpovídající finanční ohodnocení, roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc, dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky,
firemní akce atd. .
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 7:00 hodin na čísle 571 855 282 nebo e-mailem na prace@krasno.cz, zn. Vážný/á.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MP Krásno, a.s.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.6.2021