SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY

BEST, a.s. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- vzdělání v technickém směru (stavební výroba, zpracovatelský průmysl),
- zkušenosti na podobné pozici
- týmovou spolupráci
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- spolehlivost, flexibilita a samostatnost
- uživatelskou úroveň MS OFFICE,
- aktivní řidič sk. B.
Pracovní náplň:
- organizace a plánování výroby
- vedení kolektivu
- kontrola a řízení zásobování vstupními surovinami,
- řízení a organizace údržeb a oprav technologií v rámci výrobního provozu
- kontrola a dodržování zásad kvality výroby, kontrola jednotlivých procesů a poskytování zpětné vazby nadřízeným pracovníkům
- zajištění výkonu a efektivity výroby
- dohled na dodržování bezpečnosti práce a kázně na pracovišti
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti, lídra na trhu,
- nejmodernější výrobní technologie,
- odborné zapracování a školení,
- stravenky,
- benefity - příplatky za víkendové směny, půlroční odměny.
Kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BEST, a.s.
  • Termin: 30.3.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.5.2021