Obsluha kalového hospodářsví

ENERGOAQUA, a.s. ,
Plný úvazek

19000 — 23000 Kč

Náplň práce: Obsluhuje zahušťovací nádrž vodárenských kalů, míchací zařízení, shrabovací zařízení zahušťovací nádrže, čerpací stanici kalové vody z vodárenských kalů a čerpací stanici zahušťovaného vodárenského kalu na homogenizaci. Obsluhuje pásové dopravníky pro dopravu odvodněného kalu z kalolisu na mechanizační prostředky. Provádí podle potřeby výměnu filtračních plachetek. Obsluhuje jeřáb na skládce kalů a vede příslušnou dokumentaci ke zvedacímu zařízení. Vede dílčí evidenci o množství vylisovaných kalů a množství odvezených kalů.
Nabízené výhody: Pravidelné měsíční i roční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do místa práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ENERGOAQUA, a.s.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.5.2021