Operátor/ka výroby

Trenkwalder a.s. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

18000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- krátkodobé zaměstnání
- Náplň práce: jednoduchá manuální práce, odebírání, vizuální kontrola, nakládání na síta, práce je náročná na zrak
- základní vzdělání, manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - výborný zrak
- Požadavky: Třísměnný provoz pondělí až pátek, ranní směna 6:00-14:00, odpolední směna 14:00-22:00, noční směna 22:00-6:00 hod., možnost přesčasů a práce o víkendu
- Benefity: dotovaná strava, stravenky v hodnotě 110 Kč, prémie, bonusy, firemní doprava na špatně dostupné směny, ubytování
- Kontakt osobně ve firmě je možný každou středu v čase 13:00 - 15:00 hod. (v rámci situace kolem COVID 19, je nutný kontakt předem telefonicky Po-Pá 8:00-16:00 hod., p. Navrátilová, tel.: 725 828 613), nebo své životopisy zasílejte na e-mail: b.navratilova@trenkwalder.com.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Trenkwalder a.s.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 22
  • Datum ukončení: 30.8.2021