INŽENÝR KVALITY

MATADOR Automotive ČR s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

40000 Kč

Detail pracovní pozice

POPIS POZICE:
Spolupracuje se zákazníkem v oblasti kvality, přebírá od zákazníka informace o reklamacích
Rozhoduje o shodných a neshodných výrobcích
Kontroluje reporty předsériově dodávaných dílů od našich dodavatelů
Vytváří control plány, zadává atributy kontroly do SAP
Provádí audity VDA 6.5, VDA6.3, audity procesu
Řídí 8D team a řešení opatření vycházejících z 8D teamů
Zpracovává a aktualizuje OS a PP pro činnost úseku kvality v návaznosti na budování systému kvality podle požadavků ISO 9000, 6.1., ISO 14001 a IATF 16949
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ technického směru výhodou
Znalost normy IATF 16 949 výhodou
Zkušenosti s prací v oblasti kvality podmínkou
NABÍZÍME:
Nástup ihned do kmene
Pružná pracovní doba 7,5 hod denně
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
5 týdnů dovolené
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
Životopisy prosím zasílejte na adresu:
Pavla.keilova@sodecia.com
Tel.: 775 222 235

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MATADOR Automotive ČR s.r.o.
  • Termin: 24.3.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.6.2021