Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

GOOD WORKER s.r.o. Středočeský kraj, Praha-východ
Plný úvazek

25500 Kč

Detail pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Kaufland Česká republika v.o.s., Modletice 91, Říčany

Prvotní kontakt:
- tel.: 720 968 208, pá: 9:00-11:00 hod. (nutné se předem telefonicky objednat)

Upřesňující údaje:
- náplň práce: skladování a vykládání zboží, jedná se o fyzicky náročnou práci, zvedání a manipulaci s těžkými břemeny, manuální práce, práce se skenerem, převážně noční práce, může zahrnovat práci o víkendu
- požadavky: bezchybné vyskladnění zboží, zvládat manuální zručnost, ochota pracovat o víkendech, přijímat kritiku a učit se z vlastních chyb, fyzicky a psychicky zvládnout přidělené úkoly, dobrý zrak, fyzická zdatnost, zodpovědnost, bezúhonnost
- krátkodobé zaměstnání

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GOOD WORKER s.r.o.
  • Termin: 22.5.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Praha-východ
  • Plat: od 25500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 19.8.2021