PŘEDÁK SKLADU

Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

22500 Kč

Profil: Předák skladu zajišťuje činnosti ve svěřené oblasti skladového hospodářství
Náplň práce:
- Spolupráce s mistrem při řízení skladovacích procesů (tj. příjem materiálu, zaskladňování, vychystávání a zásobování linek, příprava nakládek a vykládek kamionů)
- Samostatné řešení požadavků interních zákazníků (zejm. výrobních linek)
- Dohled nad dodržováním postupů, standardů a disciplíny
- Zastupování mistra v jeho nepřítomnosti
- Práce ve třísměnném provozu
Požadavky:
- Komunikativnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost
- Práce na PC - SAP, Excel, Outlook
- Praxe s manipulační technikou (VZV, retruck, vláček)
- Znalost automotive výhodou
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Zaměstnanecké výhody: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, sportovní a kulturní akce, Sodexo Active Pass - částečně hrazeno zaměstnavatelem.
Hlásit se e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.
  • Termin: 18.3.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 22500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 19.6.2021