Referent/ka - specialista trhu práce

Úřad práce České republiky Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

18800 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
- monitoring volných pracovních míst včetně jejich registrace a aktualizace (včetně požadavků na zahraniční pracovní sílu)
- monitoring zaměstnavatelů v souvislosti se zadáváním volných pracovních míst pro působnost kontaktního pracoviště
- organizace předvýběrových (výběrových) řízení uchazečů pro zaměstnavatele, ve spolupráci s dalšími útvary úřadu práce zajišťování předvýběrových (výběrových) řízení uchazečů pro zaměstnavatele
- poskytování poradenství zaměstnavatelům o službách úřadu práce, informování zaměstnavatele o situaci na trhu práce, o nástrojích aktivní politiky zaměstnanosti apod.
- předávání informací od zaměstnavatelů dalším zainteresovaným útvarům úřadu práce (trh práce, zprostředkování, poradenství), spolupráce s vedoucími pracovníky a dalšími zaměstnanci pracoviště v místě výkonu práce a v rámci působnosti kontaktního pracoviště
- plnění dalších úkolů v rámci pracovního zařazení, dle pokynů nadřízeného vedoucího zaměstnance
POŽADAVKY:
- minimální vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání.
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK práce, ArsysX
NABÍZÍME:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 19.04.2021
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), nejdéle do 26.09.2022, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
KONTAKT:
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 26.03.2021 na e-mailovou adresu jana.belohlavkova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 19.4.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 18800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.5.2021