Instalatér - svářeč

ENERGOAQUA, a.s. ,
Plný úvazek

24000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup možný ihned.
Požadavky na zaměstnance: SOU - instalatér, mechanik instalatérských zařízení apod.
průkaz na svařování plastů, státní sváířečské zkoušky, praxe min 2 roky.

Náplň práce: provádí samostatnou montáž a opravy rozvodů a zařízení ve složitých redukčních stanicích nebo kotelnách; provádí opravy tlakových nádob stabilních dle technického postupu stanovené revizním technikem válcováním, svařováním s následnou tlakovou zkouškou; provádí generální opravy rozvodů TUV, včetně recirkulační sítě, provádí opravy a řízení výměny deskových a zásobníkových ohřívačů TUV; provádí montáž svařováním na nízkotlakých, středotlakých a vysokotlakých plynovodech.
Nabízené výhody: Pravidelné měsíční i roční prémie, příspěvky na stravování, dovolenou, tábory dětí, dojíždění do místa práce, penzijní připojištění, volné dny dle kolektivní smlouvy.
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 8-14 hod., telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ENERGOAQUA, a.s.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.5.2021