ÚČETNÍ

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

20500 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vedení pokladny, zpracování účetní evidence; evidence došlých faktur, majetku, stravy, příspěvků FKSP, správa finančních prostředků klientů (příjem od opatrovníků, výdej klientům a pracovníkům), inventarizace, výluky majetku, vedení agendy služebního automobilu, evidence cenin, depozit, evidence a výdej potravin z potravinové banky, administrativní práce s účetní agendou související, archivace účetních dokladů.
- Požadujeme: ÚSO vzdělání (s maturitou) ekonomického směru podmínkou, praxe v oboru na obdobné pracovní pozici, znalost účetní problematiky, dobrá uživatelská znalost práce s PC, samostatnost, pracovitost, pečlivost, příjemné vystupování
- 1,0 úvazku na HPP, nástup: od 1. 5. 2021, doba určitá s možností prodloužení, Pracovní úvazek: 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim s možností pružné pracovní doby,
- 7. pl. tř., NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, příloha č. 1, výše platu od dle započitatelné praxe), po zkušební době osobní příplatek
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: markova@sskm.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 20500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.5.2021