Seřizovač výrobních zařízení

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

30000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt prosíme předem na e-mail: vyhnak@obzor-plzen.cz,
Požadujeme:
SOU/SŠ technického zaměření, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, praxe v automotiv, nebo výrobní společnosti, možno i zručný absolvent. Výhodou flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nástup možný ihned

Náplň práce:
Seřizování strojů a výrobních linek, výměna nástrojů, preventivní prohlídky linek a strojů, nastavení parametrů lisů, úprava strojů, identifikace a analýza závad, vedení záznamů o údržbě…..
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, pravidelné profesní školení, zaměstnanecké benefity, možnost karierního postupu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
  • Termin: 17.3.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2021