údržbář - mechanik

Hügli Food s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
osobně: Nádražní 426, Zásmuky PO - PÁ 08:30 - 12:00hod
e-mailem: zuzana.sustova@huegli.cz
telefonicky: PO - PÁ 09:00 - 15:00hod

Hledáme ÚDRŽBÁŘE - MECHANIKY (až 37.000 Kč)
Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* provádění oprav mechanických částí strojů a výrobních zařízení a budov
* plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby
* realizace úprav částí zařízení
* udržování technické dokumentace strojů

POŽADUJEME:
* technické vzdělání
* manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
* zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
* schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
* předchozí zkušenost ve výrobní společnosti nebo potravinářské výrobě výhodou
* ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody
silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
* stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
* zajímavé finanční ohodnocení - výkonností prémie s neomezeným stropem
* odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
* odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč
* práce na HPP
* 25 dnů dovolené za kalendářní rok
* občerstvení na pracovišti (voda, káva)
* čisté, nové a moderní pracovní prostředí
* firemní pracovní oblečení a jeho údržba - plně hrazena firmou
* firemní akce, očkování proti chřipce
* obědy dovážené na pracoviště - výběr z několika jídel
* možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
* možnost profesního růstu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hügli Food s.r.o.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 16.5.2021