ASISTENT/KA - organický chemik

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

24900 Kč

Detail pracovní pozice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- samostatná práce v oblasti syntézy a čištění nízkomolekulárních organických látek
- provádění chemických reakcí včetně práce pod inertní atmosférou
- separace produktu ze surové reakční směsi s využitím technik typu extrakce, destilace, krystalizace nebo chromatografie
- příprava vzorků pro chemickou analýzu (nukleární magnetická rezonance, hmotnostní spektrometrie, termogravimetrická analýza, UV-VIS absorpční spektroskopie)
- interpretace výsledků chemické analýzy
- spolupráce na výzkumných projektech
POŽADAVKY:
- minimálně VŠ vzdělání v oboru organická chemie
- teoretická znalost základních analytických technik pro ověření struktury a čistoty molekul (nukleární magnetická rezonance, hmotnostní spektrometrie)
- orientace v odborné literatuře a vědeckých databázích (např. Reaxys, WoS)
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
- pečlivost při zpracování svěřených úkolů a pozitivní přístup k práci
- schopnost teamové spolupráce
- ochota učit se novým věcem
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- dotované stravování
- zaměstnanecké benefity
Nástup: od 05/2021 nebo dle dohody
Mzdové podmínky: nástupní plat bude upřesněn při pohovoru
Požadované doklady:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z evidence rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
Termín pro podání přihlášky: do 19.4.2021

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

  • Zaměstnavatel: Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 24900 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.4.2021