Digitální marketingový specialista/tka

Ollero s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

19000 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt e-mailem.

Zajímá tě online marketing a chceš se v něm rozvíjet? Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici Digitální marketingový specialista. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví a do práce budeš chodit s úsměvem :)

Jaká bude náplň tvé práce?
"učit se pracovat v Google Ads a Seznam Sklik, věnovat se správě kampaní v těchto systémech
"optimalizovat kampaně pro srovnávače Heureka, Zboží.cz, Favi, Biano a další
"připravovat a spravovat newsletterové kampaně
"vytvářet a rozvíjet marketingové strategie pro klienty
"využívat Google Analytics, pracovat s daty a zpracovávat analýzy
"podílet se na rozvoji online oddělení, využívat k práci nejmodernější nástroje
"možnost využívat k práci také umělou inteligenci
"připravovat reporty pro klienty
"komunikovat s klienty a účastnit se schůzek
"neustále se vzdělávat
"sledovat novinky a nejnovější trendy

Co od tebe očekáváme?
"nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti v online marketingu
"potřebujeme, ať tě baví marketing a práce s daty
"znalost Google Analytics výhodou
"vysokou míru pečlivosti
"ochotu učit se
"kreativitu
"sledování trendů v marketingu
"organizační schopnosti
"spolehlivost a přizpůsobivost
"základní znalost anglického jazyka

A co za to?
"férová spolupráce
"zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
"pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle
"skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdeš
"svůj čas si řídíš sám/sama
"příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
"trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
"pracujeme na tvé odbornosti, za tvůj postupný růst pak umíme dobře zaplatit
"budeš se podílet na růstu naší společnosti, která se zaměřuje na online marketing v několika evropských zemích
"odraz své práce někde, kde to má smysl a na co můžeš být hrdý/hrdá
"vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
"práce na HPP

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ollero s.r.o.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.5.2021