Pracovník/ce v sociálních službách - denní stacionář

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

23200 Kč

Detail pracovní pozice

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty, spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů
- Požadavky: vyučení, profesní vystupování, schopnost komunikace s cílovou skupinou klientů, spolehlivost, důslednost, flexibilita, empatie, zdravotní způsobilost, osvědčení PSS výhodou - není podmínkou
- Doba určitá 1 rok s možností prodloužení, Pracovní úvazek: 40 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, Plat pracovníka v sociálních službách: 4. až 5. platová třída, plat od 23 200,- Kč plus zákonné příplatky, stanovení platu dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 6 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: perutkova@sskm.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
  • Termin: 1.7.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 23200 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.5.2021