Strážní (vytvořeno pro OZP)

Bartoň a Partner s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Zkrácený úvazek

14000 Kč

Detail pracovní pozice

STRÁŽNÍ (vytvořeno pro OZP)
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. .
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou. Pracovní doba je rozvržena do 12-ti hodinových směn (06 - 18, 18 - 06) dle domluvy. Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému
zaměstnání.
Náplň práce: evidence vjíždějících vozidel, obchůzky po objektu. Nástup možný ihned.
První kontakt: uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky na čísle 735 171 157 v pracovní dny v době od 7:30-16:00 hodin a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 14000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.5.2021