Operátor/ka Recon centra

Dormer Pramet s.r.o. Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

19000 Kč

Detail pracovní pozice

Zástup za rodičovskou dovolenou.
Náplň práce:
- zajišťujete označení a identifikaci nástrojů
- odesíláte, přijímáte a balíte zboží
- spolupracujete s kolegy z oddělení

Požadavky:
- vyučení/SŠ v technickém oboru výhodou
- využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni
- znalost anglického nebo německého jazyka je pro Vás výhodou
- oceníme Vaši odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, pracovitost a také technické myšlení

Nanízíme:
- možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti
- vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst
- mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly (např. 25 dní dovolené,
- 3 dny na regeneraci, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších)

Nástup možný ihned, případně dle vzájemné domluvy. Prac. doba 6-14 hod.nebo 7-15 hod. Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Dormer Pramet s.r.o.
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.5.2021