Specialista veřejného osvětlení - možnost ubytování

Technologie hlavního města Prahy, a.s. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Elektroinstalační práce na veřejném osvětlení
- Montáž a demontáž sloupů veřejného osvětlení
- Řízení vozidel do i nad 3,5t
- Obsluha speciální hydraulické techniky
- Jeřábnické a vazačské práce
- Návrhy technického řešení
- Vedení a zpracování agendy zakázek, materiálu a pracovních postupů
- Koordinace týmu techniků zemních prací
- Jednosměnný provoz s držením pohotovostí
Požadavky:
- Vyučení v oboru elektro výhodou
- Řidičský průkaz sk. C
- Jeřábničký či vazačský průkaz výhodou, pokud nemáte, proškolíme vás
- Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce
- Znalost práce na PC

Program zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, příspěvek na ŽP a PP, benefitní systém Cafetérie, multisport karta, pojištění odpovědnosti za škodu,občerstvení na pracovišti, sick day, dar při pracovním výročí, dar při životním výročí, dovolená navíc, home office)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Technologie hlavního města Prahy, a.s.
  • Termin: 11.3.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.5.2021