Specialista veřejných zakázek

Technologie hlavního města Prahy, a.s. Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

40000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Administrovat veřejné zakázky zadávané v zadávacím řízení (zejména nadlimitní veřejná zakázka a podlimitní veřejná zakázka)
- Administrovat VZ zadávané mimo zákon o zadávání veřejných zakázek
- Spolupracovat s právníkem při sestavení smluv do zadávacích dokumentací a výzev na zakázky na dodávky, služby a na stavební práce
- Zajišťovat komunikaci mezi zadavatelem a dodavateli v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek
- Pracovat s veřejnými registry, vč. práce s elektronickým nástrojem a profilem zadavatele
- Vést spisy VZ
Požadavky:
- Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a souvisejících právních předpisů
- Zkušenosti z oblasti veřejných zakázek ze strany zadavatele
- Znalost MS Office, Word, Excel
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Analytické myšlení
- Schopnost týmové spolupráce
- Pečlivost a zodpovědný přístup
- Příjemné vystupování

Program zaměstnaneckých benefitů (Stravenky, příspěvek na ŽP a PP, benefitní systém Cafetérie, multisport karta, pojištění odpovědnosti za škodu,občerstvení na pracovišti, sick day, dar při pracovním výročí, dar při životním výročí, dovolená navíc, home office)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Technologie hlavního města Prahy, a.s.
  • Termin: 11.2.2021
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.5.2021