Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

DORYS CZ, s.r.o. Středočeský kraj, Příbram
Plný úvazek

22200 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
OC
Požadujeme:
řidičský průkaz sk C praxe vítána, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita - jeden víkend doma, jeden v zahraničí.
Náplň práce:
mezinárodní přeprava,
Zaměstnanecké výhody:
firemní oblečení, věrnostní příspěvek
Nástup možný ihned. Mzda: 35 až 45 tis. Kč ( 22 200,- Kč + stravné )
Kontakt: Gurkin Ivan, tel.: 777762242, e-mail: ivan@dorys.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 16:00 hod., nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DORYS CZ, s.r.o.
  • Termin: 12.3.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Příbram
  • Plat: od 22200 Kč
  • Počet volných míst: 9
  • Datum ukončení: 14.5.2021