Pracovník expedice

TOP servis spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

23000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem

požadujeme: praxe ve skladu, aktivní přístup, pečlivost, průkaz VZV výhodou!, znalost práce na PC, ŘP sk.B

popis pracovní pozice: příprava zakázek k expedici - vychystávání, příjem/výdej výrobků a materiálu

nabízíme: čtvrtletní odměny, roční odměny, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

dovolená navíc, nabízíme zaškolení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TOP servis spol. s r.o.
  • Termin: 10.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.5.2021