NÁBORÁŘ / NÁBORÁŘKA (PRO UKRAJINU)

SPI Job s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

45000 — 80000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.

Do naší společnosti hledáme kolegu/kolegyni, který/která se bude zabývat náborem pracovníků na Ukrajině.
Nejlépe pokud jsi rodilý Ukrajinec, máš na Ukrajině kontakty, dokážeš se tam zorientovat a následně oslovovat potencionální uchazeče o práci pro výrobní firmy v České republice.

Náplň práce: nábor nových zaměstnanců; komunikace s potenciálními uchazeči; zajištění dopravy zájemcům o práci do ČR; práce v terénu.

Požadavky: znalost češtiny a bulharštiny; komunikativní; ochotný/ochotná pracovat samostatně; zkušenosti s náborem pracovníků; flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon.

Kontakt - Ing. Petr Smutný, tel.: 724 943 264 (od 09:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: smutny@spijob.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SPI Job s.r.o.
  • Termin: 9.3.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021