POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, VÝDEJ VEČEŘÍ / DPP, DPČ

GTH catering a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

6300 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: GTH catering a.s. - provozovna Korado a.s. Bří Hubálků č.p. 869, 560 02 Česká Třebová 2
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
DPP, DPČ
Výše mzdy od 6 300 Kč
NÁPLŇ PRÁCE:
- výdej jídel
- mytí nádobí
- úklid kuchyňských prostor
PRACOVNÍ DOBA: 16:30-19:30 hod., v případě požadavku klienta výjimečně 18:30-21:30 hod.
NABÍZÍME:
- zázemí velké stabilní společnosti
- výplatu formou garantované smluvní mzdy
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- výhodné závodní stravování
KONTAKT: telefonicky 6 - 13 hodin nebo e-mailem
Mikulášová Tomšová Monika, tel.: 730 851 359, e-mail: provoz.korado@gthcatering.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GTH catering a.s.
  • Termin: 8.3.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 6300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.5.2021