* Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

LIDEX personal s.r.o. Ústecký kraj, Děčín
Plný úvazek

18500 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Průměrná měsíční mzda s příplatky ve výši 18500,- Kč, příplatek za práci v noci 13,- Kč/hod.

Kvalifikační předpoklady:
- Praxe ve výrobním podniku výhodou.
- Znalost technologie vstřikování plastů výhodou.

Předpoklady uchazeče:
- Důslednost a spolehlivost
- Týmový přístup - spolupráce při řešení problémů
- Technické myšlení
- Velká míra soběstačnosti

Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LIDEX personal s.r.o.
  • Termin: 4.3.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 18500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 5.5.2021