OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE NÁSTROJÁRNA

OSTROJ a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

30000 Kč

KO: Ing. Daniela Krybusová, odbor Lidské zdroje, krybusova@ostroj.cz
Tel.: +420 553 872 176, +420 605 961 560

POŽADUJEME:
- VŠ/SŠ vzdělání - strojírenské zaměření
- Praxi v obchodním oddělení strojírenské firmy min 5 let
- Znalost anglického jazyka pro ústní i písemnou komunikaci s klienty podmínkou, další jazyky výhodou
- Orientaci ve strojírenských technických výkresech
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office, SAP EP, IFS výhodou)
- ŘP sk. B
- Výborné komunikační a argumentační schopnosti
- Samostatnost, proaktivní přístup k práci

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc, závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Odpovídá za naplnění výrobních kapacit divize
- Zodpovědnost za akvizici nových zákazníků
- Zajišťuje komunikaci se zákazníkem
- Odpovídá za zpracování cenových nabídek
- Odpovídá za realizaci obchodních případů
- Analyzuje kalkulaci obchodních případů
- Projednává obchodní smlouvu se zákazníkem
- Odpovídá za splatnost pohledávek
- Vyhodnocuje ukončené obchodní případy
- Provádí přípravu podkladů pro reklamační řízení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.4.2021