Analytik IS/ Aplikační podpora

Hügli Food s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

35000 — 55000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
osobně: PO - PÁ 08:30 - 15:00
telefonicky: PO - PÁ 08:30 - 15:00 na tel. 321759617
e-mailem: zuzana.sustova@huegli.cz - zaslat životopis

VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ A POVINNOSTI
Udržování a rozvoj firemních aplikačních systémů
Komunikace s uživateli a jejich podpora
Správa aplikací - uživatelů, aktualizací, licencí
Znalost souvisejících firemních procesů
Správa aplikačních interface
Komunikace s dodavateli aplikací při řešení problémů a implementace změn a novinek
Spolupráce na budoucím projektu implementace nového IS SAP - S4/HANA

CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NÁS
Zajímavou práci ve stabilní, rozvíjející se potravinářské výrobní společnosti se zahraničním
kapitálem
Možnost seberealizace
Odpovídající finanční ohodnocení
Týden dovolené navíc, klouzavá pracovní doba, příspěvek na stravování
Možnost nákupu potravinářských výrobků za zvýhodněnou cenu
Jazykové a odborné kurzy, jóga pro zaměstnance
Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
Nástup MOŽNÝ IHNED

VÁŠ PROFIL
Znalost SQL - alespoň na úrovni dotazování, práce s daty
Zkušenosti s podporou aplikací a procesy ve výrobních/distribučních firmách výhodou
Zkušenosti s programováním výhodou
Analytické schopnosti, komunikatinost
Zodpovědnost, pečlivost, týmový duch, ochota učit se novým věcem
Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem (znalost NJ výhodou)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY
Týden dovolené navíc
Příspěvek na stravování
Výrobky za zvýhodněnou cenu
Odborné kurzy
Jóga pro zaměstnance
Každoroční teambuilding
Vánoční a věrnostní bonusy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Hügli Food s.r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.4.2021