REFERENT / REFERENTKA OBCHODU

4home, a.s. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

25000 Kč

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: Administrativní agenda - zpracování procesu objednávek zboží. Komunikace s dodavateli. Příprava produktů pro publikaci na webu. Tvorba textů k produktům. Administrace produktových fotografií. E-mailová komunikace s koncovými zákazníky (odpovědi na zákaznické dotazy…). Práce s reporty. Monitoring a rozšiřování produktového portfolia.
- Požadujeme: Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word, Internet), výborná znalost ČJ (gramatika), schopnost samostatného rozhodování a řešení problému, orientace na detail, pečlivost a přesnost při zpracování agendy. Aktivní přístup a ochota zdokonalovat své znalosti a dovednosti.
Praxe na obdobné pozici a orientace v e-commerce sféře vítána. Znalost informačního systému NAV výhodou - není podmínkou. Řidičský průkaz sk. B - výhodou.
- Nabízíme: Zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí, bezproblémové parkování, motivační finanční ohodnocení
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Fojtlová Jana Ing., tel.: 737 060 958, e-mail: jana.fojtlova@4home.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: 4home, a.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.3.2021