Mistr porážky drůbeže

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Středočeský kraj, Benešov
Plný úvazek

27000 — 50000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Hledáme pracovníka na pozici mistr porážky drůbeže v provoze Trhový Štěpánov. Zkušební doba 6 měsíců, práce od pondělí do pátka, začátek pracovní směny mezi 2 až 5 hodinou ranní.
Náplň práce: organizace a koordinace prací na porážce drůbeže, vedení kolektivu 25 pracovníků, kontrola kvality produkce, dodržování veterinárních předpisů a technologických norem, vedení výrobní dokumentace, participace na auditech (HACCP, IFS).
Požadujeme: zodpovědnost, časovou flexibilitu, schopnost týmové práce a motivace pracovníků, trestní bezúhonnost, zkušenost s vedením kolektivu a prací v potravinářství (výhodou), základní znalost práce na PC (word, excel, e-mail), zdravotní způsobilost pro práci s potravinami.
Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost s 30ti-letou tradicí na trhu, možnost profesního růstu, odpovídající mzdové ohodnocení: 27.000 základní mzda + zákonné příplatky a osobní ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (výše mzdy až 50.000,- Kč).
Mobilní telefon, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, zaměstnanecké půjčky, firemní rekreační zařízení za zvýhodněné ceny
Strukturované životopisy zasílejte na: mzdy@rabbit.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Benešov
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.4.2021