OBSLUHA CNC STROJŮ - FRÉZOVACÍ CENTRA (DIVIZE HYDRAULIKA)

OSTROJ a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

145 Kč

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen v technickém oboru (strojírenství)
- výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou
- znalost obsluhy stroje s operačním systémem Heidenhain podmínkou
- znalost programování v systému Heidenhain
- praxe jako obsluhy 3-osého centra
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- samostatnost a flexibilita
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
v zaměstnaneckém poměru
- další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- odpovídá za používání kalibrovaných měřidel a provádění nezávislé kontroly
- provádí vstupní kontrolu polotovarů
- provádí přípravu a kontrolu nářadí a nástrojů
- provádí kontrolu stroje a programů
- provádí strojní obrábění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 145 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 11.4.2021