Asistent/ka databázového oddělení

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazekZkrácený úvazek

18500 — 21000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín.
Jaká bude vaše pracovní náplň:
o Zajišťování informací a jejich následné doplnění do databáze produktů a obchodních partnerů.
o Pravidelná kontrola databáze produktů a obchodních partnerů.
o Potřebná administrativa s tím spojená.
o Do budoucna možnost vedení a evidence pokladny.
Co čekáme:
o Schopnost rychle a efektivně řešit problémy.
o Jednání s lidmi na dobré úrovni.
o Pečlivost, zodpovědnost a ochotu.
o Dobrou znalost práce na PC + MS Office - Excel + Word.
Nabízíme:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku).
o Plat dostanete vždy včas.
o Příspěvek na stravování.
o Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží.
o Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
V případě vašeho zájmu zašlete e-mail.
Do předmětu e-mailu napište název pozice "Asistent/ka databázového oddělení - Hodonín"
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová, e-mail: prokesova.l@smero.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 15.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 18500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.4.2021