BEZPEČNOSTNÍ BIOANALYTIK

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace Kraj Vysočina, Třebíč
Plný úvazek

22980 — 33790 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
o analýzy informační bezpečnosti a bezpečnostních incidentů,
o analýzy a vyhodnocení hrozeb v rámci bezpečnostní infrastruktury,
o monitoring bezpečnostních problémů,
o práce s analytickými nástroji z pohledu kybernetické bezpečnosti,
o bezpečnostní analýzy na základě dat ze SEM/SIEM nástrojů,
o vytváření pravidelných reportů z bezpečnostních nástrojů,
o návrhy a prevence pro snížení nebo eliminaci rizik,
o konzultace a pomoc s přípravou výběrových řízení,
o implementace bezpečnostních produktů,
o podílení se na realizaci školení uživatelů.

Požadujeme:
o VŠ/SŠ technického směru (nejlépe zaměření na kybernetiku),
o zkušenosti se správou bezpečnostních technologií,
o znalost operačních systémů Windows a Unix (výhodou),
o znalost síťových protokolů, především TCP/IP,
o znalost aplikačních protokolů (např. DNS, HTTP, SMTP, NTP),
o znalost základních bezpečnostních protokolů (např. S/MIME, SSL/TLS, IPsec),
o povědomí o právních předpisech týkajících se IT bezpečnosti (Zákon o kybernetické bezpečnosti) a ISO 27001.
o komunikační a prezentační dovednosti,
o analytické myšlení,
o schopnost tvorby analytických reportů,
o aktivní a zodpovědný přístup,
o alespoň mírně pokročilá znalost AJ,
o řidičský průkaz skupiny B.

Zaměstnanecké výhody:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na moderním pracovišti,
o 11. platovou třídu,
o dovolená 25 dnů,
o benefity:
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění až 700 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na vybraná očkování,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve),
o sociální výpomoc.

Místo vhodné i pro absolventy.
Mzda dle praxe, zkušeností.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Kraj Vysočina, Třebíč
  • Plat: od 22980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.4.2021