Obchodní referent maloobchodního prodeje

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Středočeský kraj, Benešov
Plný úvazekZkrácený úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce:
- Evidence smluv, majetku a přesunů,
- Listing nových výrobků a správa ceníků,
- Výpočet inventur,
- Reporting obchodu - obratů, reklamací, vyhodnocení akcí další ukazatele,
- Správa facebooku a obsahu www.stránek,
- Správa centrální databáze zákazníků a elektronický marketing,
- Administrativní podpora maloobchodního prodeje - příprava podkladů, správa objednávek
Požadavky:
- Dokončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
- Nadstandardní znalost Microsoft Office s důrazem na Word a Excel,
- Nadstandardní práci na PC,
- Analytické schopnosti,
- Základní znalosti v oblasti ekonomiky - obchodu,
- Komunikativnost a příjemné vystupování,
Nabízíme - vhodné i pro absolventy:

- Motivační finanční ohodnocení 25-30 tis. Kč po zapracování
- Flexibilní pracovní dobu - možnost zkráceného úvazku,
- Zaučení znalosti fungování firmy v reálných podmínkách trhu a získání zajímavé pestré praxe, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení

První kontakt e-mailem: František Herout, strukturované životopisy a motivační dopis posílejte na herout@rabbit.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 4.2.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Benešov
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.4.2021