Prodavač/ka - potravinářského zboží

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

19000 — 23000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 4.2.2021
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování
Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
Kontakt: p. Javorková, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 17:00 hodin na č.: 725 591 119, písemně na e-mail: javorkova@rabbit.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 4.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.4.2021