PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

MATADOR Automotive ČR s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

29000 Kč

Detail pracovní pozice

Popis pozice:
Oprava a údržba strojů a technologických linek, základní elektroinstalační práce
Uskutečňování a zodpovědnost za pravidelnou preventivní údržbu a kontrolu zařízení
Požadavky na uchazeče:
SOU/SŠ vzdělání
2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Znalost a ovládání MS Office (Word, Excel)
Výhodou - SIMATIC S7
Platná vyhláška 50 §6
Nabízíme:
Nástup ihned do kmene
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
5 týdnů dovolené
Práce na 4 směny
Životopisy prosím zasílejte na adresu: Pavla.keilova@sodecia.com, tel.: 775 222 235

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MATADOR Automotive ČR s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.5.2021