Strojírenský kontrolor/ka

OTSUKA BRANO s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

116 — 125 Kč

Pracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Japonsko-česká společnost Otsuka Brano s.r.o. vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl se sídlem v Olomouci hledá kolegyni/kolegu na pracovní pozici Strojírenský kontrolor.
Náplň práce:
- mezioperační a výstupní kontroly
- uvolňování výroby v souladu s technologickou dokumentací a požadavky zákazníka
- měření a zkoušení na základě požadavku výroby či technologie
- vedení předepsaných záznamů o kvalitě
Požadujeme:
- vyučen, technické zaměření výhodou
- znalost práce s měřidly
- znalost práce s PC
- samostatnost, odpovědnost, manuální zručnost
- zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- práce na 2 směny (6-14,14-22 hod.)
- mzda 116-125 Kč/hod., dle zkušeností a znalostí
- měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
- jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- dotované stravování na pracovišti, Multi Pass CARD

Životopisy zasílejte POUZE na adresu martina.cartelli@otsukabrano.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OTSUKA BRANO s.r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 116 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.3.2021