Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Industria Bohemica s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

17700 Kč

Náplň práce: obsluha svařovacího robota, kompletací práce na montážní lince ve výrobě kovových součástí pro automobilový průmysl. Jedná se o práci ve stoje v částečně vynuceném tempu.
Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost a ochota pracovat ve směnném provozu.
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Industria Bohemica s.r.o.
  • Termin: 13.3.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 17700 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 22.3.2021