Elektromechanici - navíječi

TES VSETÍN s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

19000 Kč

Detail pracovní pozice

ELEKTROMECHANICI - NAVÍJEČI
POŽADUJEME: Jeřábnický, vazačský průkaz (výhodou), oprávnění pro pájení příp. svařování (dle potřeby), manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, trpělivost, kvalita, pečlivost, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Navíjení drátových cívek, výroba profilových cívek (navíjení, roztahování …), omotávání cívek (ruční, strojní), vkládání a zapojování vinutí (drátové, profilové), výroba drážkových klínů, výroba bandáží (ruční, strojní), montáž a zapojení budičů.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Kateřina Trlicová, tel.: 571 812 111 v době od 8 do 12 hodin. Případně emailem na adresu: ktrlicova@tes.cz nebo recepce@tes.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TES VSETÍN s.r.o.
  • Termin: 15.2.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.3.2021