Dělník/ce ve výrobě

Lakostav družstvo Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

20000 — 24000 Kč

Detail pracovní pozice

ZZ
Pracoviště: Na Fojtství 1558/3, Ostrava - Hrabůvka (pronájem prostor)
Předem volat Po-Pá od 7 do 8 hod. na tel. 604 265 425 a domluvit si schůzku.
Adresa pro osobní schůzku: Frýdecká 708/462, Ostrava - Kunčice - Po-Pá 7-8 hod.

Požadavky: výborný zdravotní stav.
Směny: ranní + odpolední.
Náplň práce: mytí přepravek.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Lakostav družstvo
  • Termin: 1.4.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 29.6.2021