Strojní zámečník/ce - strojírenský dělník

PSP Pohony a.s. Olomoucký kraj, Přerov
Plný úvazek

18000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup možný IHNED nebo dohodou.

Náplň práce:
montáž převodovek, zámečnické práce.

Nabízíme:
možnost prodloužení pracovní smlouvy; bonus za plnění norem; příplatky za směnnost; stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na kulturní a sportovní akce; zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalistika@pohony.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 06,00 - 13,30hod.) na ísle 581 808 700 - paní Anna Juříková

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PSP Pohony a.s.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Přerov
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.3.2021