VEDOUCÍ PROJEKTANT / PROJEKTANTKA

FORTEL, spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

40000 — 55000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: vzdělání s maturitou se zaěřenám na pozemní stavitelství s praxí v oboru, orientace v problematice ZTI, komunikací, statiky a rozpočtování, zodpovědnost, samostanost, pečlivost, proaktivní přístup, komunikační schopnosti, autorizace v oboru, znalost MS Office, CAD program, ŘP sk. B aktivně
- Náplň práce: aktivní a samosttaně řízení a organizace stavebních projektových zakázek pro energetiku (ČEZ, E.O.N apod), navrhování projektové dokumentace ve vešech fázích včetně kreslení projektové dokumentace, možnost ovlivňování průběhu projektu, spolupráce, organizace a vedení subdodavatelů nutných pro zpracování zakázky, kalkulace ceny projektu, spolupráce se zpracovatelem technologické části projektové dokumentace, průběžná konzultace k projektům, vytvoření zpracovatelského týmu projekční části organizace, spolupráce s investorem, aktivní účast na výstavbě projektů, práce v terénu
- Nabízíme: Podporu v odbornosti v segmentu energetických staveb, kariérní růst a jistota zázemí zavedené firmy v segmentu, mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem, 5 týdnů dovolené a možnost home office, práce v malém kolektivu a osobní přístup, příspěvek na stravování, osobní automobil, mobilní telefon, roční odměny
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: stastna@fortelhk.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FORTEL, spol. s r.o.
  • Termin: 28.1.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.2.2021