Plánovač výroby

LIKOV s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na celosvětovém trhu. Dodáváme dnes do 44 zemí světa. Jsme velmi stabilní a neustále rostoucí společnost.

Do našeho výrobního týmu hledáme šikovného člověka, který se vyznačuje vysokou pečlivostí a vynikajícími organizačními schopnostmi.

Budete pracovat v interním systému Navision a s Excelem.

Hledáte práci v prosperující české firmě s dlouholetou tradicí?
Máte chuť být součástí stabilního a přátelského kolektivu?

Náplň práce:
o Zpracování výrobního plánu, jeho aktualizace na základě požadavků obchodního oddělení a stavu skladových zásob
o Zajištění efektivního procesu plánování výroby
o Plánování odstávek, zkoušek na jednotlivých linkách
o Optimalizace plánovacích procesů
o Komunikace s obchodním a nákupním oddělením o termínech dodání materiálu a následné realizaci výrobní zakázky
o Zakládání výrobních karet, jejich doplnění a aktualizace
o Tvorba reportů pro vedení

Požadavky:
o Min. SŠ vzdělání
o Praxe ve výrobním prostření a v plánování min. 2 roky
o Znalost práce na PC (MS Office, především Excel)
o Logické uvažování, analytické myšlení
o Velmi dobré organizační schopnosti
o Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Proč pracovat právě u nás a čeho si naši zaměstnanci cení?
o Jsme česká rodinná společnost s letitou tradicí, která nabízí dlouhodobé a stabilní zaměstnání
o Najdete tu přátelský kolektiv a férový přístup nadřízeného
o Týden dovolené navíc
o Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně, příspěvek na oběd
o Pololetní prémie
o Roční prémie
o Čtvrtletní bonus 3000 Kč

Typ pracovního poměru: HPP
Místo výkonu práce: Kuřim
Nástup: dohodou

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LIKOV s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.2.2021