Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

AZ - Pokorny, s.r.o. Jihomoravský kraj, Znojmo
Plný úvazek

26000 — 30000 Kč

Popis pozice: vstupní a výstupní kontrola materiálu, testování na produktech dle požadavků norem a zákazníka, příprava protokolů, tisk štítků k produktům, provádění shipping auditů. Praxe ve strojírenství výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost anglického jazyka (úroveň B1). Zaměstnanecké benefity: měsíční prémie, 55% příspěvek zaměstnavatele na obědy ve firemní kantýně, příplatek za splněný fond pracovní doby, příspěvek na udržování pracovních oděvů, 25 dnů dovolené, odměna za doporučení kolegy, společenské akce, odměny za pracovní jubilea, firemní mobilní tarif. Požadavky: praxe ve strojírenství výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost anglického jazyka (úroveň B1). Bližší informace o volném místě p. Luksová - telefonicky každý všední den v době 09:00-15:00, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AZ - Pokorny, s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Znojmo
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.3.2021