Obchodní zástupce s NJ - junior

METAL TRADE COMAX, a.s. Středočeský kraj, Kladno
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
Německý jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
Uživatelská znalost práce na PC - MS Office
Praxe s projekčním SW AUTOCAD - výhodou
Zodpovědnost a samostatnost pro zadané pracovní úkoly
Ochota učit se novým věcem
Týmový duch, spolehlivost
ŘP skupiny B

Náplň práce:
Denní komunikace v německém jazyce se stávajícími a potenciálními zákazníky
Tvoření nabídek a kalkulací pro zákazníka
Účast na realizaci akcí Střechy COMAX (Střechy Speciál, Střechy Praha, Klempířské dny)

Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Nástupní mzdu 35 000 Kč
Náborový příspěvek, 13. plat a 5 týdnů dovolené, prémie
Mobilní telefon, notebook
Služební automobil
Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
Výhodný telefonní tarif i pro vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Firemní společenské akce
Chutnou domácí kuchyni
Sportovní permanentku

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Termin: 20.1.2021
  • Místo: Středočeský kraj, Kladno
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.3.2021