NÁSTROJÁŘ (DIVIZE KOVÁRNA A KALÍRNA)

OSTROJ a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

130 Kč

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen v oboru "nástrojář"
- Praxe v oboru min. 1 rok podmínkou
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 3 směnném/nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce
- Penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Příspěvek na letní dětský tábor
- Sportovní a společenské akce společnosti
- Další výhody dle platné Kolektivní smlouvy
- Adekvátní mzdové ohodnocení

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí opravy kovacího nářadí a jeho přeměřování při opravě
- Provádí zkompletování kovacího nářadí
- Provádí čištění použitého kovacího nářadí
- Obsluhuje zdvihací zařízení a provádí přepravování břemen pomocí jeřábu

Nástup ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 130 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.3.2021