Skladník pro příjem zboží - Rajhrad

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

19000 — 25000 Kč

První kontakt: e-mailem (v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: prokesova.l@smero.cz)
Nástup možný ihned.

Vhodné i pro OZP / OZZ

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.
Přijmeme kolegy do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.

Nástup je možný ihned a práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Co budete dělat:
Do skladu přijdete ráno a než se dáte do práce, můžete si dát s kolegy kafe.
Budete pracovat se čtečkou čárových kódů.
Přijímat zboží od dodavatelů a zařazovat je na správné pozice do regálů.
Kontrolovat přijímané zboží.
Součástí vaší práce bude také udržovat pořádek na svém pracovišti.
VZV není podmínkou.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
Především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.
Mzdu dostanete vždy včas.
Stravenky.
Budete mít také zaměstnanecké slevy na zboží.
Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.

Jaký je náš ideální skladník:
Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
Problémy řeší rychle a efektivně a rád se učí novým věcem.

Dostupnost:
Autobusem - 2 minuty od vstupu do firmy SMERO - zastávka (Rajhrad Geis) pro spoje 511, 512 a 513.
Autem - pro zaměstnance a brigádníky je u firmy zřízeno parkoviště.
Provoz - 8,5h. denně, pondělí - pátek. Pracovní doba 7:00 - 15:30. Víkendy a svátky volné.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.3.2021