Operátoři výroby *

PWO Czech Republic a.s. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

22000 Kč

Detail pracovní pozice

OPERÁTOŘI VÝROBY *
POŽADUJEME: praxe v oblasti automotive podmínkou, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha montážní linky, příp. obsluha svařovací linky, kontrola a ukládání vyrobených dílů
NABÍZÍME: zdravotní dovolená navíc (až 3 dny v jednom roce, 5 dní dovolené navíc (celkem 25 dní za celý kalendářní rok), příspěvek na dopravu po zkušení době (spoluúčast zaměstnance ve výši 500,- Kč/měsíc), příspěvek na doplňkové penzijní pojištění ve výši 3 % z hrubé měsíční mzdy pro 1. roce ve společnosti, příspěvek na stravování ve výši 55 %, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna při odpracovaní 5-ti let ve společnosti ve výši 5.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, stabilizační odměna při odpracování 10-ti, 15-ti a 20-ti let ve firmě ve výši 10.000,- Kč ve formě poukazu na rekreační nebo léčebný pobyt, kulturní, společenské, sportovní akce, poskytování firemních půjček, úhrada očkování proti chřipce, benefitní karta, roční bonus
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 9:00-15:00 hodin na čísle 735 766 048 nebo
e-mailem na prace@pwo.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: PWO Czech Republic a.s.
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 40
  • Datum ukončení: 21.3.2021