Loáborant/ka

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

23540 — 26000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
" měření fyzikálních veličin
" obsluha laboratorních přístrojů a zařízení
" hodnocení výsledků analýz, měření vzorků
" příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků
" příprava pomocných roztoků a činidel
" příprava odměrných a standardních roztoků
Požadujeme:
" ÚSO v chemickém oboru
" Praxe v oboru výhodou
" Nepřetržitý provoz 12ti hodinové směny
Nabízíme:
" Zvýhodněné stravování, 5 týdnů dovolené, zvýhodněná rekreace,
" Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 6 měs.
Kontakt:
" telefonicky nebo na e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 23540 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.3.2021