Terénní sociální pracovník/pracovnice

NADĚJE Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

27000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
o Terénní sociální práce v rizikových a sociálně vyloučených lokalitách
o Pomoc se stabilizací a návratem k běžnému způsobu života
o Sociální poradenství v oblastech: závazky vč. zpracovávání návrhů na povolení oddlužení; bydlení; zaměstnání; sociální dávky a doklady; doprovody do institucí
Požadavky :
o VŠ, VOŠ odpovídající zákonu č.108/2006 Sb.
o Schopnost vést administrativu
o Trestní bezúhonnost
o Schopnost řešit krizové situace
o Samostatnost, dobrá komunikační zdatnost, schopnost týmové spolupráce
o Řidičský průkaz sk. B výhodou
Další informace:
o Nástup 1.3.2021 nebo dle dohody
o Práce v 8 hodinových směnách, pondělí - pátek
o Plat 27.000,- Kč + prémie
Kontaktní údaje: Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu zuzana.baczova@nadeje.cz
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Baczová, vedoucí střediska NADĚJE Dlouhá, Dlouhá 25a,
466 01 Jablonec nad Nisou, telefon 732 332 097.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.3.2021