SMĚNOVÝ KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY

MB TOOL s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

23000 Kč

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Fidlerová, tel.: 731 440 017 (volat Po-Pá 8:00-14:00 hod.), e-mail: Hana.fidlerova@mbtool.cz. Pracovní doba: ranní: 6:00-14:00 hod., odpolední: 14:00-22:00 hod., noční: 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Olomoucká 3897/116, Prostějov.
Požadujeme: SŠ vzdělání, praxi v oblasti kvality, praktická zkušenost s plastikářskou výrobou, znalost problematiky systému kvality v automobilovém průmyslu výhodou, pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Palstat výhodou), ochota pracovat ve třísměnném provozu, komunikativnost, rozhodnost, samostatnost.
Náplň práce: uvolňování výroby, rozhodnutí o kvalitě produkce na směně, přijímání opatření k nápravě ve spolupráci se seřizovačem, kontrola a uvolňování dílů ze skladu, které vstupují do výroby (zálisky), školení operátorů provozu Montáže, kontrola produkce provozu Montáže během směny, kontrola dodržování logistických požadavků odběratele, výstupní kontrola před expedicí, spolupodílení se na tvorbě výrobní a projektové dokumentace provozu Montáže, návrhy a realizace obnovy referenčních vzorků ve spolupráci s QM a laboratoří, spolupráce a spoluvytváření statistických výkazů výroby provozu Montáže.
Nabízíme: stabilní zázemí prosperující firmy, zajímavá finanční ohodnocení, příjemné čisté pracovní prostředí, zaučení a další vzdělávání.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MB TOOL s.r.o.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.3.2021