Administrativní podpora/registrace

IMCoPharma a.s. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazek

28339 Kč

z: 18.1.2021 Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince. Místo výkonu práce Bílovec.
Osobní kontakt na adrese - Budovatelská 1178/35, 743 01 Bílovec, po předchozím telefonickém dohovoru ve čtvrtek 04.02.2021 od 8:00 do 9:00 hodin.
Náplň práce:
- koordinace registračních procedur - úkoly a činnosti spojené s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků jako je koordinace řešení žádostí souvisejících s registrací (pro Ukrajinu, Rusko a další země)
- spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky, komunikace s kompetentními autoritami zemí CIS
- kontrola překladů, zpracovávání normativní a registrační dokumentace pro země CIS
- kontrola procedur souvisejících s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků v uvedených zemích
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání farmaceutického, biologického nebo chemického směru
- komunikativní znalost ruského jazyka (rodilý mluvčí)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- vhodné pro studenty posledního ročníku či absolventy
- znalost práce na počítači, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
Nabízíme:
- jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech
- moderní pracovní prostředí a vybavení, služební cesty do zahraničí
- multikulturní pracovní prostředí
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci
- možnost osobního i profesního růstu
mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče, firemní stravování, firemní doprava z Ostravy do Bílovce, stravenky po zkušební době, notebook, telefon, příspěvek na sport/flexipass
Kontakt: Zátopková Kristýna, e-mailem: kristyna.zatopkova@vivesa.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: IMCoPharma a.s.
  • Termin: 1.2.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 28339 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 20.3.2021